top of page
Magdalena_Bronkowska

Magdalena Bronkowska

logopeda dla dzieci i młodzieży, trener Biofeedback Verim

Jest logopedą (absolwentką studiów podyplomowych na DSW we Wrocławiu), terapeutą integracji sensorycznej (szkolenie Fundacji Promyk Słońca we Wrocławiu). Zajmuje się pracą terapeutyczną z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi i młodzieżą. Ukończyła wiele szkoleń m.in. szkolenie MNRI Terapia NeuroTaktylna, Integracja odruchów dynamicznych i posturalnych ( centrum szkoleń Asto),  Terapia i arteterapia ręki z elementami terapii stopy ( centrum szkoleń Asto), oraz szkolenie I stopnia z EEG Biofeedback (Biomed, ośrodek terapeutyczny).

 

Swoją ofertę kieruje do dzieci przedszkolnych, uczniów szkoły podstawowej oraz młodzieży.

Specjalizuje się przede wszystkim w korekcie:
- wad wymowy, tj.: seplenienia, rotacyzmu, mowy bezdźwięcznej, kappacyzmu, gammacyzmu

- opóźnionego rozwoju mowy

- nosowania

Ocenia stan i funkcję:
- wędzidełka językowego
- wędzidełek wargowych
- pozycji spoczynkowej języka
- połykania / przełykania
- oddychania

Magdalena Bronkowska jest również trenerem Biofeedback Verim i zaprasza na Treningi Biofeedback GSR.

Biofeedback to biologiczne sprzężenie zwrotne, czyli dostarczanie człowiekowi informacji zwrotnej o zmianach jego stanu fizjologicznego. Zmiany te są monitorowane przez odpowiednie urządzenie, np. pomiarowy system komputerowy. Treningi Biofeedback prowadzą do samoregulacji, przyczyniają się do poprawy koncentracji, do uzyskania lepszej wydajności w pracy, nauce, sporcie.


Jest to doskonałe narzędzie do wzmacniania własnej odporności psychicznej, uczy jak być osobą świadomą emocjonalnie a jednocześnie
efektywnie działającą w życiu osobistym i zawodowym. Ponadto jest on polecany do nauki relaksacji, utrzymania koncentracji, kontrolowania własnych emocji.

 

Biofeedback GSR Verim mierzy elektryczne przewodzenie skóry, które zmienia się w zależności od ogólnego pobudzenia współczulnego układu nerwowego. System Verim jest oparty na rozszerzonej metodzie Biofeedback-u, nazywanej psychointeraktywnością. Elektrody montuje się
na opuszkach palców, czujnik zbiera informacje o stanie psychofizjologicznym Trenującego. Następnie informacje te są przetwarzane przez system, a Trenujący poprzez ekran monitora widzi je w postaci gry. Jeżeli Trenujący osiąga pożądany stan, tj. stan koncentracji lub relaksacji gra toczy się w odpowiednim kierunku, następnie przechodzi do kolejnych etapów itd.

Treningi Biofeedback przyczyniają się do:
- poprawy koncentracji
- nauki panowania nad własnymi emocjami
- zapanowania nad stresem i lękiem
- wzrostu poziomu samooceny
- zwiększeniu kreatywności i efektywności w pracy
- poprawy wyników w nauce
- osiągania sukcesów w sporcie

Cennik:


- 150 zł ( pierwsza wizyta – wywiad + trening ok 60 min)

- 120 zł Trening Biofeedback GSR ( trening ok 45 min)

bottom of page