top of page
Agnieszka Bonar

Psychoterapeutka Gestalt

AGNIESZKA BONAR

Agnieszka przyjmuje osoby dorosłe.

Przyjmuje w formie stacjonarnej.

O AGNIESZCE:

Obecnie uczestniczka szkolenia Gestalt w warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt (akredytacja Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt).

 

Jest certyfikowaną trenerką rozwoju osobistego (Holistyczna Szkoła Trenerów). Pracuje pod regularną superwizją (grupową i indywidualną) oraz interwizją. Stale rozwija się poprzez udział w warsztatach, szkoleniach i treningach interpersonalnych oraz terapeutycznych. Jest zaangażowana w praktykę zen.

 

Pracuje w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt. W pracy z osobami klienckimi dużą wagę przywiązuje do holistycznego spojrzenia na daną osobę, jej potrzeby, problemy, środowisko, w którym wzrastała i wzrasta. Towarzyszy w integracji ciała i umysłu, w zwiększaniu samoświadomości ciała. Podczas sesji wspiera poprzez uważność na sygnały z ciała, zachęca do poszerzania świadomości, szacunku do ciała oraz historii, którą nosimy w sobie. W pracy inspiruje ją, poza praktyką uważności, focusing, prace Petera Levina (twórcy Somatic Experiencing), Bessela van der Kolka oraz odkrycia neuronauki.

AGNIESZKA PROWADZI:

- psychoterapię Gestalt

OBSZARY PRACY:

- zaburzenia nastroju i problemy relacyjne

- stany lękowe i depresyjne

- stany wypalenia zawodowego i rodzinnego

- wsparcie rodziców dzieci/nastolatków w kryzysie emocjonalnym

- wsparcie w zaburzeniach psychosomatycznych

- samoregulacja i doświadczanie stresu

- towarzyszenie w trudnościach w procesie zmiany życiowej

UMÓW WIZYTĘ:

 

Zapraszamy na wizytę do Agnieszki Bonar. Agnieszka przyjmuje osoby dorosłe.

Cena wizyty 180 zł.

bottom of page