Plac Solny 16, Wrocław (Budynek Starej Giełdy)
+ 48 664 314 470
Rejestracja pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00.

Małgorzata Zięba
Jest psychoterapeutką Gestalt (w trakcie szkolenia akredytowanego przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt), psychodietetyczką (WSNS w Lublinie) oraz coachem (certyfikat Szkoły Profesjonalnego Coachingu akredytowanego przez Izbę Coachingu). Rozwija się w nurcie ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Współtworzy Akademię Jedzenia Intuicyjnego. Pracuje z dorosłymi i z młodzieżą. Swoją pracę poddaje superwizji.
Obszary pracy:
- pomoc w problemach relacyjnych
- kryzysy życiowe, stres, wypalenie zawodowe
- Obniżony nastrój, trudności ze snem
- niskie poczucie własnej wartości
- zaburzenia odżywiania i wizerunku ciała
- nauka jedzenia intuicyjnego i uważnego (mindful eating)

Witek Janowski
Jest coachem (absolwent studiów podyplomowych – programu certyfikowanego przez Izbę Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu), psychoterapeutą w trakcie szkolenia (w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, w nurcie psychodynamicznym), trenerem rozwoju, managerem z wieloletnim doświadczeniem. Współautor projektu ManKind - męskich kręgów. Pracuje z klientami, którzy są pod wpływem silnej presji, ciągłego stresu i napięcia, czują się przeciążeni zadaniami i przytłoczeni obowiązkami. Pomaga im odzyskać kontrolę i równowagę energetyczną, tak aby czuli spełnienie w pracy, radość i satysfakcję z życia.
Obszary pracy:
- wsparcie w wyzwaniach życiowych i biznesowych
- wzrost efektywności osobistej i zawodowej
- zaburzenia nerwicowe
- zaburzenia osobowości
- radzenie sobie ze stresem, złością, lękiem oraz innymi trudnymi emocjami
- przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu
- poprawa komunikacji w relacjach prywatnych i biznesowych
- wzmacnianie poczucia własnej wartości i praca z samooceną
- problemy w relacjach osobistych i zawodowych
- obniżony nastrój, niechęć, odzyskanie radości i pozytywnego nastawienia

Aneta Jakubiec-Pińczuk
Jest psychologiem (absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego) oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyła całościowe, czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, który jest ośrodkiem akredytowanym przez EAGT - European Association for Gestalt Therapy (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt) oraz PTP (Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Zaprasza osoby doświadczające cierpienia, kryzysów życiowych, które pragną poprzyglądać się źródłom wywołującym dyskomfort i są gotowe na zmianę. Zgodnie z wymogami ukończyła psychoterapię własną, uczestniczyła w treningach interpersonalnych, terapeutycznych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji grupowej oraz indywidualnej w nurcie Gestalt oraz systemowym.
Obszary pracy:
- pomoc psychoterapeutyczna dla dorosłych i młodzieży
- konsultacje psychologiczne dotyczące problemów wychowawczych oraz rodzinnych

Marcin Nowacki
Jest psychologiem (absolwent Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu), nauczycielem MBCT, tj. terapii poznawczej opartej na uważności (ukończył szkołę organizowaną przez Oxford Mindfulness Center i Fundację Rozwoju Mindfulness), psychoterapeutą ACT oraz Gestalt (w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt). Pracuje także jako coach biznesowy. Z pierwszego wykształcenia jest prawnikiem, przez kilkanaście lat pracował jako menedżer, głównie w branży finansowej.
W swojej praktyce łączy doświadczenie zawodowe i prywatne z wiedzą psychologiczną i opartymi na dowodach wybranymi technikami m.in. szeroko rozumianą uważnością (mindfulness) oraz ACT (terapia akceptacji i zaangażowania), wykorzystując je w obszarze indywidualnym (konsultacje psychologiczne, rozwój osobisty), biznesowym (rozwój menedżerów i organizacji) i sportowym.
Obszary pracy (wybrane):
- depresja, nerwice lękowe, zarządzanie stresem
- kryzysy rodzinne z powodu choroby, zdrady, straty pracy, rozłąki na emigracji
- przemoc
- podwyższanie skuteczności działania dla pracowników, menedżerów i sportowców
- radzenie sobie z wypaleniem zawodowym

Rafał Lewandowski
Jest psychologiem, psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji oraz trenerem umiejętności interpersonalnych. Psychologię ukończył na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne ukończył w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanym przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt (EAGT) i Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP). Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Uczestniczył ponadto w wielu szkoleniach poświęconych: psychoterapii Gestalt, grupowej psychoterapii Gestalt, wsparcia psychologicznego osób LGBT+/GSRD (ang. gender, sex, relationship diversity), interwencji kryzysowej, pracy ze świadomością ruchu i ciała. Ponadto ma 14 letni staż pracy szkoleniowej, edukacyjnej i konsultacyjnej.
Obszary pracy:
- afirmatywne wsparcie i psychoterapia dla osób LGBTQIA+/ GSRD oraz ich bliskich/rodzin
- wsparcie w przeżywaniu i radzeniu sobie ze stresem mniejszościowym (szczególnie doświadczeń dyskryminacji)
- wsparcie w procesie coming outu, budowania, odkrywania tożsamości/orientacji psychoseksualnych/rodzajów relacji/praktyk seksualnych (osób poza cis/hetero/mono-normatywnością)
- psychoedukacja (np. trening umiejętności intra/interpersonalnych, zdobywanie wiedzy na tematy związane ze swoim funkcjonowaniem, budowanie postawy proaktywnej, edukacja seksualna)
- wsparcie w przeżywanym kryzysie życiowym/ trudzie emocjonalnym/ traumie i wychodzenie z nich
- pomoc w problemach relacyjnych (z bliskimi, rodziną, w pracy)
- zaburzenia nastroju (np. depresja), zaburzenia lękowe (tzw. nerwice), zaburzenia osobowości
- zaburzenia psychosomatyczne, praca ze świadomością ciała
- wsparcie w budowaniu poczucia własnej wartości i szukaniu sensu
- psychoterapia indywidualna oraz grupowa
Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Pracę poddaję regularnej superwizji u wielu superwizorów. Posiadam także profesjonalne ubezpieczenie psychoterapeutyczne.

Joanna Owczynników-Knapik
Jest psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkoły poznawczo-behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Zajmuję się pracą terapeutyczną z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Ukończyła wiele szkoleń m.in. Studium terapii dzieci i młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Bazowy Kurs Terapii Behawioralnej organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej oraz szkolenie I stopnia z EEG Biofeedback.
Obszary pracy:
– depresja i inne zaburzenia nastroju
– zaburzenia lękowe (fobie, napady lęku, zespół lęku uogólnionego)
– zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne (natręctwa)
– zaburzenia psychosomatyczne
– zaburzenia osobowości
– stres
– niskie poczucie własnej wartości
– trudności w kontaktach z innymi
– trudności życiowe

Kacper Korus
Jest psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Szkole Psychoterapii Crescentia, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Zajmuje się pracą terapeutyczną ze starszą młodzieżą i dorosłymi, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Ukończył praktyki w szpitalu psychiatrycznym w Miliczu, gdzie nabył doświadczenie w diagnozie i pracy z dorosłymi pacjentami.
Obszary pracy:
- zaburzenia lękowe
- depresja
- budowanie motywacji
- psychoedukacja
- niskie poczucie własnej wartości
- problemy natury seksualnej
- zespół stresu pourazowego
- trudności w relacjach międzyludzkich

Aleksandra Osman
Jest psychoterapeutką Gestalt na ostatnim roku czteroletniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, jednocześnie w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP) oraz Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT)). Jest także trenerką rozwoju osobistego, mentorką i trenerką biznesową. Pracuje z ciałem i świadomością z osobami pragnącymi zmiany, które doświadczają cierpienia w związku z życiem prywatnym i zawodowym. Wspiera w kryzysach życiowych i trudzie emocjonalnym.
Doświadczenie zdobywała w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Psychicznego - Klinice Psychiatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrycznym i Psychogeriatrycznym, w którym prowadzona jest diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych organicznych (otępienia, choroby wieku podeszłego), psychotycznych, zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), zaburzeń nerwicowych i osobowości. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim oraz zarządzanie zasobami ludzkimi i projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Poza pracą psychoterapeutyczną jest też menedżerką, konsultantem biznesowym i doradcą wizerunkowym, a także przygotowuje do wystąpień publicznych.
Stale się rozwija, uczy i poznaje siebie poprzez udział w treningach terapeutycznych i szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Ukończyła Program Redukcji Stresu Oparty na Uważności opracowany przez prof. Jona Kabat-Zinna MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) i brała udział w wielu warsztatach medytacyjnych i rozwojowych, a także szkoleniach z terapii systemowej, prenatalnej, pracy z ciałem oraz grupowej.
Obszary pracy:
- pomoc psychoterapeutyczna dla dorosłych
- wsparcie w problemach w życiu prywatnym i zawodowym
- zaburzenia osobowości i zaburzenia lękowe
- zaburzenia psychosomatyczne, praca z ciałem i emocjami
- pomoc w problemach relacyjnych, komunikacja w relacjach prywatnych i zawodowych
- wzrost poczucia sprawczości w życiu
- niskie poczucie własnej wartości i negatywny obraz siebie
- radzenie sobie ze stresem, presją, wypaleniem zawodowym
- wzrost skuteczności i motywacji w biznesie
- psychoedukacja

Natalia Czapla
Jest psychoterapeutką uzależnień. Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu resocjalizacji i socjoterapii oraz doradztwa zawodowego. Jest certyfikowanym trenerem i coachem. Terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach akredytowanej Szkoły Polskiego Towarzystwa Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR. Ukończyła również: "Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi" i "Dialog motywujący w terapii" w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.
Realizatorka programu CANDIS prowadzonego przez dr Evę Hoch i dr Heike Rohrbacher z Central Institute on Mental Health, Mannheim Technische Universitat w Dreźnie. Od ponad 15 lat pracuję z młodzieżą i dorosłymi w różnych obszarach. Bliska jest jej filozofia Komunikacji bez Przemocy (Nonviolent Communication (NVC). Wierzy w ludzi.
Obszary pracy:
- uzależnienie od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, dopalacze)
- uzależnienia behawioralne (seks, hazard, odżywianie i inne)
- chemsex
- współuzależnienie
- DDA i DDD
- komunikacja/poczucie bycia niezrozumianym
- niskie poczucie własnej wartości
- psychoedukacja z obszaru treningu umiejętności intra/interpersonalnych
- terapia indywidualna i grupowa