top of page
Aleksandra Osman

Psychoterapeutka

ALEKSANDRA OSMAN

Aleksandra przyjmuje osoby dorosłe - indywidualnie oraz pary.

Jest po szkoleniu przygotowującym do pracy z osobami z różnorodności LGBT+

Przyjmuje w formie stacjonarnej. 

Możliwa wizyta w języku angielskim.

O ALEKSANDRZE:

Jest psychoterapeutką Gestalt na ostatnim roku czteroletniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, jednocześnie w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP) oraz Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT)). Jest także trenerką rozwoju osobistego, mentorką i trenerką biznesową. Pracuje z ciałem i świadomością z osobami pragnącymi zmiany, które doświadczają cierpienia w związku z życiem prywatnym i zawodowym. Wspiera w kryzysach życiowych i trudzie emocjonalnym. 

 

Doświadczenie zdobywała w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Psychicznego - Klinice Psychiatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrycznym i Psychogeriatrycznym, w którym prowadzona jest diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych organicznych (otępienia, choroby wieku podeszłego), psychotycznych, zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), zaburzeń nerwicowych i osobowości. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim oraz zarządzanie zasobami ludzkimi i projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Poza pracą psychoterapeutyczną jest też menedżerką, konsultantem biznesowym i doradcą wizerunkowym, a także przygotowuje do wystąpień publicznych.    

 

Stale się rozwija, uczy i poznaje siebie poprzez udział w treningach terapeutycznych i szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Ukończyła Program Redukcji Stresu Oparty na Uważności opracowany przez prof. Jona Kabat-Zinna MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) i brała udział w wielu warsztatach medytacyjnych i rozwojowych, a także szkoleniach z terapii systemowej, prenatalnej, pracy z ciałem oraz grupowej.

ALEKSANDRA PROWADZI:

- psychoterapię w nurcie Gestalt

- konsultacje psychoedukacyjne

OBSZARY PRACY:

- pomoc psychoterapeutyczna dla dorosłych

- wsparcie w problemach w życiu prywatnym i zawodowym

- zaburzenia osobowości i zaburzenia lękowe

- zaburzenia psychosomatyczne, praca z ciałem i emocjami

- pomoc w problemach relacyjnych, komunikacja w relacjach prywatnych i zawodowych

- wzrost poczucia sprawczości w życiu

- niskie poczucie własnej wartości i negatywny obraz siebie

- radzenie sobie ze stresem, presją, wypaleniem zawodowym

- wzrost skuteczności i motywacji w biznesie

- psychoedukacja

UMÓW WIZYTĘ:

 

Zapraszamy na wizytę do Aleksandry Osman.

Aleksandra przyjmuje osoby dorosłe - indywidualnie oraz pary.

Cena wizyty 180 zł.

bottom of page