top of page

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dlaczego potrzebujemy Twojej zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem umówić Twoją wizytę i przekazać Twoje dane osobowe wybranemu przez Ciebie specjaliście. Informujemy Cię, że zgoda może zostać w każdej wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna. Zgoda jest nam potrzebna również dla zarezerwowania wizyty, którą umawiasz dla kogoś innego. 

Czy informacje o mojej wizycie trafią do specjalisty?

Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie specjaliście informacje o Tobie (i o osobie, dla której umawiasz wizytę) i zarezerwowanej wizycie. Dzięki temu specjalista będzie mógł przygotować się na wizytę.

Jakie mam prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz masz prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Masz również prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważasz, że sposób postępowania z Twoimi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem moich danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest W Przestrzeni-Instytut Rozwoju z siedzibą przy ul. Plac Solny 16, 50-062 Wrocław. Po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu specjaliście, również on staje się administratorem Twoich danych osobowych. 

bottom of page