top of page
Łukasz Gruszczyński.jpg

Psycholog sportu, trener przygotowania mentalnego

ŁUKASZ GRUSZCZYŃSKI

Łukasz przyjmuje dzieci od 10 roku życia, młodzież i osoby dorosłe.

Przyjmuje w formie stacjonarnej + online.

O ŁUKASZU:

Jest psychologiem sportu, absolwentem Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Ukończył dwuletnie, podyplomowe studia z zakresu psychologii sportu, również na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jest również certyfikowanym trenerem biofeedback’u GSR, który wykorzystuje w treningu psychologicznym sportowców.

 

Cyklicznie uczestniczy w konferencjach naukowych w zakresie psychologii sportu, poszerzając wiedzę i umiejętności. Występował również na kilku dużych festiwalach górskich oraz konferencjach sportowych, prowadząc prelekcje z zakresu psychologii sportu i psychologi wspinania.

 

Pracuje ze sportowcami zarówno w zakresie indywidualnym, jak również grupowym i drużynowym, z dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą. Prowadzi sportowców z różnych dyscyplin. W swojej pracy realizuje również warsztaty dla trenerów sportowych oraz rodziców młodych sportowców, mające na celu zrównoważony rozwój młodzieży.

 

Jest również instruktorem wspinaczki sportowej, którą wykorzystuje do szkoleń firmowych w zakresie motywacji, współpracy, podejmowania decyzji. Prowadzi regularne zajęcia wspinaczkowe.

ŁUKASZ PROWADZI:

- konsultacje psychologiczne

- treningi przygotowania mentalnego w sporcie

- treningi Biofeedback GSR Verim

OBSZARY PRACY:

- przygotowanie mentalne sportowców (motywacja, koncentracja, czasy reakcji, uważność, relaksacja, praca z emocjami, wewnętrzny dialog)

- koncentracja dzieci i młodzieży

- treningi biofeedback

- rozwijanie rodzicielskich kompetencji wspierania młodych sportowców

- szkolenia biznesowe w zakresie motywacji, współpracy i podejmowania decyzji

UMÓW WIZYTĘ:

 

Zapraszamy na wizytę do Łukasza Gruszczyńskiego. Łukasz przyjmuje dzieci od 10 roku życia, młodzież i osoby dorosłe. Cena wizyty 180 zł.

bottom of page