Coach

Witek_Janowski

Witek Janowski

Małgorzata_Zięba

Małgorzata Zięba

Marcin-Nowacki

Marcin Nowacki

AlicjaDworowska

Alicja Dworowska

Witek_Janowski

Witek Janowski

Jest coachem (absolwent studiów podyplomowych – programu certyfikowanego przez Izbę Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu), psychoterapeutą w trakcie szkolenia (w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, w nurcie psychodynamicznym), trenerem rozwoju,  managerem z wieloletnim doświadczeniem. Współautor projektu ManKind - męskich kręgów. Pracuje z klientami, którzy są pod wpływem silnej presji, ciągłego stresu i napięcia, czują się przeciążeni zadaniami i przytłoczeni obowiązkami. Pomaga im odzyskać kontrolę i równowagę energetyczną, tak aby czuli spełnienie w pracy, radość i satysfakcję z życia.

 

Obszary pracy:

- wsparcie w wyzwaniach życiowych i biznesowych

- wzrost efektywności osobistej i zawodowej

- zaburzenia nerwicowe

- zaburzenia osobowości

- radzenie sobie ze stresem, złością, lękiem oraz innymi trudnymi emocjami

- przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu

- poprawa komunikacji w relacjach prywatnych i biznesowych

- wzmacnianie poczucia własnej wartości i praca z samooceną

- problemy w relacjach osobistych i zawodowych

- obniżony nastrój, niechęć, odzyskanie radości i pozytywnego nastawienia

 
Małgorzata_Zięba

Małgorzata Zięba

Jest psychoterapeutką Gestalt (w trakcie szkolenia akredytowanego przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt),  psychodietetyczką (WSNS w Lublinie) oraz coachem (certyfikat Szkoły Profesjonalnego Coachingu akredytowanego przez Izbę Coachingu). Rozwija się w nurcie ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Współtworzy Akademię Jedzenia Intuicyjnego. Pracuje z dorosłymi i z młodzieżą. Swoją pracę poddaje superwizji.

Obszary pracy:

- pomoc w problemach relacyjnych

- kryzysy życiowe, stres, wypalenie zawodowe

- Obniżony nastrój, trudności ze snem

- niskie poczucie własnej wartości

- zaburzenia odżywiania i wizerunku ciała

- nauka jedzenia intuicyjnego i uważnego (mindful eating)

 
Marcin-Nowacki

Marcin Nowacki

Jest psychologiem (absolwent Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu), nauczycielem MBCT, tj. terapii poznawczej opartej na uważności (ukończył szkołę organizowaną przez Oxford Mindfulness Center i Fundację Rozwoju Mindfulness), psychoterapeutą ACT oraz Gestalt (w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt). Pracuje także jako coach biznesowy. Z pierwszego wykształcenia jest prawnikiem, przez kilkanaście lat pracował jako menedżer, głównie w branży finansowej.

 

W swojej praktyce łączy doświadczenie zawodowe i prywatne z wiedzą psychologiczną i opartymi na dowodach wybranymi technikami m.in. szeroko rozumianą uważnością (mindfulness) oraz ACT (terapia akceptacji i zaangażowania), wykorzystując je w obszarze indywidualnym (konsultacje psychologiczne, rozwój osobisty), biznesowym (rozwój menedżerów i organizacji) i sportowym.

Obszary pracy (wybrane):
- depresja, nerwice lękowe, zarządzanie stresem
- kryzysy rodzinne z powodu choroby, zdrady, straty pracy, rozłąki na emigracji
- przemoc
- podwyższanie skuteczności działania dla pracowników, menedżerów i sportowców
- radzenie sobie z wypaleniem zawodowym

 
AlicjaDworowska

Alicja Dworowska

Jest coachem (absolwentka studiów podyplomowych Coaching z elementami psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu), z zawodu ekonomistka ukończyła SGH w Warszawie i europejski program CEMS MiM na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. Członkini i mentorka instytutu rachunkowości zarządczej CIMA oraz wykładowczyni CIMA Business Accounting na UE we Wrocławiu. Od lat inspiruje do rozwoju oraz spełniania własnych marzeń, prowadząc warsztaty #IamRemarkable oraz angażując się jako trenerka i mentorka w działania organizacji Vital Voices Poland. Aktywna propagatorka rozwoju kluczowych kompetencji przyszłości wdrażająca najlepsze wzorce zrównoważonego rozwoju i dobrego stylu życia podpatrzone podczas pracy w Danii oraz we Włoszech. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw zdobyte w branży farmaceutycznej i IT oraz w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami analityków i księgowych. Prywatnie pasjonatka muzyki, gry w tenisa i włoskiego dolce vita.


W swojej praktyce coacha łączy doświadczenia zawodowe oraz szeroki wachlarz zainteresowań z obszarów innowacyjności i trendów przyszłości z umiejętnościami coachingowymi, technikami uważności oraz rozwojem osobistym i biznesowym. Najczęściej pracuje z kobietami, które pragną zwiększać swoją strefę wpływów w biznesie lub myślą o zmianie kariery. Prowadzi sesje w języku polskim oraz języku angielskim.


Obszary pracy:

- proces zmiany zawodowej lub osobistej

- pewność siebie oraz efektywność zawodowa i osobista

- rozwój kariery i awans zawodowy

- identyfikacja mocnych stron i praca nad ich wykorzystaniem w osiąganiu celów

- praca nad własną marką i sposobu postrzegania nas przez otoczenie

- ograniczenie nadmiernego myślenia i prokrastynacji.